popup_sonbahar.jpg (36 KB)
HIZLI
GÖNDERİ
WOOLY PURE 10,5 TOG - SICAK

Wooly Pure Yün Yorgan

Ürün Kodu : PN17YYOR0004EKR
989,50 TL

Saf yeni İngiliz yününün ince yapısı ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu dört mevsim yaşamak isteyenlerin, Woolmark® sertifikalı özel yorganı.

 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Woolly  Pure Yün  Yorgan

  Penelope uyku ürünlerinde bulunan yorgan  çeşitleri,   birbirinden farklı ısı özelliğine sahip   yorgan modelleri ile benzersiz bir uyku konforu sunuyor.

  Woolly  Pure Yün Yorgan modelleri , Saf yeni İngiliz yününün ince yapısı ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu dört mevsim yaşamak isteyenlerin, Woolmark® sertifikalı özel yorganıdır.

  Yün; binlerce yıldır; geceleri konforlu, lüks ve huzurlu bir uyku için doğal ve geleneksel bir dolgu malzemesi olmuştur.

  Saf yünün doğallığını ve sıcaklığını  özleyen, geleneksel dokunuşları  tercih edenlerin yün yorgan satın alma tercihi Woolly Pure yün yorgan, %100 pamuk kumaşı ve % 100 saf yeni İngiliz yünü dolgusuna sahiptir.

  WOOLMARK ® SERTİFİKASI

  Woolmark® serifikalı ürünler katı kalite ve performans standartlarını karşılamalıdır. 

  Yalnızca en iyi kalitede yünler, Woolmark ® markasını taşıyabilir. 

  Penelope markalı Wooly Pure yün yastık ve yorganlarda İngiliz yünü kullanılmış ve Woolmark sertifikası almaya hak kazanmıştır."

  Penelope  uyku ürünlerinde dolgu malzemesi ve yapısına göre ısıtma dereceleri farklı, vücut ısınıza özel en doğru yorganı  seçerek uyku kalitenizi arttırabilirsiniz.

  YÜN İLE HUZURLU BİR UYKU

  Sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlar.
  Havadaki nem içeriğini düzenler.
  Kesintisiz uyku konforu sağlar.
  Statik elektriği azaltır.
  Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.
  Hacmini ve dolgunluğunu korur.

  Sıcaklık : Sıcak
  Dolgu Malzemesi : %100 Saf Yeni İngiliz Yünü Dolgu
  Kumaş : %100 Pamuk Kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 1000 gr, 195x215 cm, 1258 gr, 220x240 cm, 1584 gr
  %100 Saf İngiliz Yünü Dolgu
  %100 Pamuk Kumaş
  INTERIORS PURE NEW WOOL FILLING
  Ürün Etiketleri
 • Yıkama Talimatı

  Yün ürünün temizlenmesi gerektiğinde iki seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 40˚C sıcaklıkta, narin programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir. Renkli bir ürün olduğundan dolayı ağartıcı kullanılmamalıdır.

 • Verilen siparişler 3 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.Stoklu ürünlerde saat 15:00' e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.