sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 3 products are displayed.

Yün Yorgan: Doğal ve Sağlıklı Uyku Konfor

Penelope uyku ürünlerinin Yün Yorgan modelleri, benzersiz bir uyku deneyimi sunar. Birbirinden farklı ısı özelliklerine sahip yorgan modelleri arasında yer alan Woolly Pure Yün Yorgan, saf İngiliz yününün ince yapısı ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu dört mevsim boyunca yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği özel bir yorgandır.

Yün, binlerce yıldır doğal ve geleneksel bir dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Saf yünün doğallığı ve sıcaklığını özleyenlerin tercihi olan Woolly Pure Yün Yorgan, %100 pamuk kumaşı ve %100 saf yeni İngiliz yünü dolgusu ile üretilmektedir.

Woolmark® sertifikalı Woolly Pure Yün Yorgan, katı kalite ve performans standartlarını karşılayarak en iyi kalitede yünleri bünyesinde barındırır. Bu yüzden, sadece en kaliteli yünleri kullanan ürünler Woolmark® markasını taşıyabilirler. Penelope markalı Wooly Pure yün yorganlar %100 saf yeni İngiliz yünü kullanılarak üretilmiştir ve Woolmark sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Sıcak ve soğuğa karşı yalıtım sağlayan saf yün dolgusu, 4 mevsim kullanıma uygundur ve havadaki nem içeriğini düzenleyerek kesintisiz uyku konforu sağlar. Ayrıca, statik elektriği azaltır, zor yıpranır ve dolgunluğunu uzun ömürlü korur.

Penelope Bedroom Woolly Pure Yün Yorgan ile doğal ve sağlıklı uyku konforunu yaşayın. Yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacak bu ürünü hemen satın alarak güne dinç ve enerjik başlayın.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.