sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 10 products are displayed.

Türkiye’nin İlk Doğal, El Yapımı Yatakları

Penelope El Yapımı Yatak koleksiyonu, uyku konforunuzu mükemmelliğe taşıyan yay sistemiyle benzersiz bir deneyim sunar.

Yüzlerce yıllık gelenekle dünya çapında bilinen Leggett&Platt firmasının özel olarak ürettiği Nested Spring yaylar, Penelope'nin kalbinde yer alır. El işçiliğiyle birleşen doğal pamuk keseler içinde konumlandırılan bu yaylar, çelik işçiliğinin sağlamlığını ve yumuşaklığını benzersiz bir dengeyle bir araya getirir. Pamuk keseler, %28 daha fazla hava geçirgenliği sunan "Sleep Cool" özelliği ile sıcaklık ve nem dengesini ideal seviyede tutar.

Penelope'deki yaylar vücut hareketlerini kusursuz bir şekilde takip eden "Active Support" sistemine sahiptir. Yaylar, yer çekimine karşı destek sağlayarak hafiflik hissi verirken, çelik yayların özgürlüğü içinde eşlerin hareketlerinin birbirini rahatsız etmesi engellenir. Bu benzersiz yay sistemi, 19. yüzyıldan bu yana uzmanlıkla üreten Leggett&Platt'in imzasını taşır.

Penelope'nin doğallığı sadece yaylarıyla sınırlı değil. Geleneksel Woolmark lisanslı İngiliz yünü, yatağınızın sıcaklığını ideal seviyede tutar ve vücut ısısına uyum sağlayarak mükemmel bir uyku sağlar. Özel seçilmiş organik pamuk ise gece boyu konforunuzu korurken yüksek emici özelliği ile nemden uzak tutar.

Doğal Latex, kauçuk ağacının sütünden elde edilen mucizevi bir malzemedir. Nefes alabilir yapısıyla vücut basıncını dağıtarak uyku esnasında rahatlık sağlar. Aynı zamanda özel hava kanalları sayesinde ısıyı dengeler ve zararlı organizmaların oluşumunu engeller.

Penelope yatak koleksiyonunda mükemmel dokunuş, el yapımı yataklarda özel olarak seçilen doğal kumaşlarla gerçekleşir. Doğal kumaşı, kayın ağacından üretilir ve yumuşak tuşesi ile cildinizle mükemmel uyum sağlar.

Doğanın en saf ve değerli malzemeleriyle tasarlanmış Penelope Yatakları ile rüyalarınız artık daha derin ve konforlu. En doğal ve üstün uyku deneyimi için Penelope'yi keşfedin!Prepared by  T-Soft E-Commerce.