sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 10 products are displayed.

Türkiye’nin İlk Doğal, El Yapımı Yatakları

Yatak Modelleri

Kusursuz bir uykunun sizin için paha biçilmez olduğunu en iyi biz biliyor, çeyrek asırdır sağlıklı ve kaliteli uyku kültürüne eşlik edecek doğal dolgu malzemeli yorgan, uyku konforunuza özel yastık ve uyku ürünleri üretiyoruz. Uyku ürünlerinde söz sahibi olduğumuz bu miras şimdi de usta zanaatkarların işçiliği ile doğal malzemelerden hazırlanmış Penelope El Yapımı Yatak koleksiyonunda.

İğneden ipliğe sadece doğal malzemeler ile üretilen ve dünyanın en özel çift yaylı sisteminin kullanıldığı 3 çeşit yatak ve Penelope Burlington Jr. Organik bebek yatağı, el işçiliği ile uyku konforu ötesini sunan özel bir emeğin ürünüdür. 

Doğal dolgu malzemeli  en iyi yatak modelleri 

Sadece doğal dolgu malzemeleri kullanarak hazırlanan yatak modelleri; pamuk keselere yerleşen özel yay sistemi, Thindown, saf İngiliz yünü, organik pamuk, lateks el işçiliği ile birleşerek tanımsız bir uyku lüksüne ulaşıyor. Her bir katmana özel seçilen doğal ve organik dolgu malzemeleri kusursuzluğumuzun garantisidir.

Doğal dolgu malzemeleri kullanarak hazırlanan özel yatak koleksiyonu Türkiye’nin ilk el yapımı en iyi yatak markası olmanın heyecanıyla hazırlanıyor. Uyku konforu garantisi olan yay sistemi; yatağınızın kimliği ve mükemmelliğini ayrıcalıklı sunan en değerli materyaldir.

Sağlıklı Uyku Keyfi İçin Seçeceğiniz Doğru Yatak Çeşitleri

El yapımı doğal bebek yatağı Penelope Burlington Jr.; bebek ve çocuk gelişimini hassasiyetle destekleyen, sağlıklı ve kaliteli uykudaki uzmanlığımızın en özel emeğidir. Uykunun en saf halini korumak için keten kumaş ile hazırlanan pamuk yatak, rahat bebek uykusuna özel sağlıklı uyku ortamı sunar.   Nefes alma özelliğine sahip doğal dolgu malzemeleri ve el işçiliğiyle hazırlanmış en konforlu ve en kaliteli yatak arayan annelerin vazgeçilmezlerindendir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.