sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

Gold 8,5 Tog Kaz Tüyü Yorgan Çift Kişilik

Ürün Kodu : PN20YYOR0057BEY
0 Yorum
8.245,00 TL

%100 Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Çift Kişilik Gold 8,5 Tog Baharlık Kaz Tüyü Yorgan

  Çift Kişilik Gold 8,5 Tog Baharlık Kaz Tüyü Yorgan, Penelope Bedroom yorgan koleksiyonunun bahar mevsimine özel ürünüdür. Dolgusu %90 oranında birinci sınıf gıdık kaz tüyü barındırırken, kalitesi sayesinde hafif bir yapısı vardır. Yorgan, 8,5 TOG ısıtma derecesi ile baharlık ılık bir uyku deneyimi sunar.

  Yorganın dolgusu, %90 oranında gıdık kaz tüyü ve %10 oranında sırt kaz tüyünden oluşur. Gıdık kaz tüyü yorganın hacimli ve yumuşak bir his vermesine yardımcı olurken, sırt kaz tüyü dolgunluğu ve istenen ağırlığı sağlar. %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaş yorganın kumaşıdır. Bu kumaş, içeriğindeki tüyleri dışarı çıkarmaz ve ev tozu akarları (mite), bakteri ve mantar oluşumuna izin vermez.

  Çift Kişilik Gold 8,5 Tog Baharlık Yorgan, 195x215 cm ölçülerinde gelir. Çift kişilik yatak için ideal boyuttadır. Bu yorganın sunduğu orta/ılık uyku deneyimini yaşayabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve istediğiniz gibi konforlu bir uyku çekmenizi sağlar.

  Baharlık bir ürün olması nedeniyle, Gold 8,5 Tog Baharlık Kaz Tüyü Yorgan, yatak odanızda ferah bir atmosfer oluşturur. Penelope Bedroom kalitesi ile üretilen yorganımız, size konforlu bir uyku deneyimi sunarken, uyku kalitenizi arttırmaya yardımcı olur.

  Eğer siz de yatak odanızda baharın enerjisini hissetmek ve konforlu bir uyku çekmek istiyorsanız, Çift Kişilik Gold 8,5 Tog Baharlık Kaz Tüyü yorganı hemen sipariş verebilirsiniz.


  Sıcaklık : 8,5 TOG Orta / Ilık
  Dolgu malzemesi : %100 kaz tüyü dolguludur. %90 gıdık, %10 sırt tüyü.
  Kumaş : %100 pamuk, tüy geçirmez " down proof" kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 600 gr, 195x215 cm, 755 gr, 220x240 cm, 950 gr. 180 gr/m2
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.