sadsad x
asdasd
Sort
Show In Stock Only
Total of 9 products are displayed.

Mikro Elyaf Yorgan

İnce ve hafif yapısıyla Mikro Elyaf Yorgan, size bulutların üzerinde uyuyormuş gibi bir his sunar. Yorganlarımız, özellikle konfor, hafiflik ve yumuşaklık konularında sizi tatmin edecek özelliklere sahiptir. İşte bu nedenle, sıradan bir yorganın ötesinde, gerçek bir uyku konforu yaşamanızı sağlar. 

Yorganımız, mikroelyaf dolgu malzemesi sayesinde hem hafif hem de yumuşaktır. Bu özellikler, benzersiz bir konfor sağlarken aynı zamanda yorganın hijyenik olmasını ve kolayca temizlenebilir olmasını da sağlar.

Imperial Luxe Yorgan, %100 pamuk jakar kumaşıyla bahar ve yaz aylarında rahat ve hafif bir uyku sunmaktadır. Zarif jakarlı kumaşıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunan Imperial Luxe Yorgan, dört mevsim kullanıma uygundur.

Thermo Lyo Yorgan serisi, Outlast® teknolojisi ile geliştirilmiş lisanslı Outlast Lyocell kumaş ve %100 pamuk dış kumaşıyla dikkat çeker. İç dolgu malzemesi olarak %100 Microgel elyaf kullanılan bu yorgan, hafifliği, yumuşaklığı ve ısı konforunu bir arada sunar. Termo kapsülleri sayesinde ortam sıcaklığını dengeler ve bedeninizin ideal uyku mikro iklimini oluşturur. Soğuk gecelerde bile sıcak ve konforlu bir uyku sağlayan bu yorgan, yüksek teknolojiyle tasarlanmış serinlik ve rahatlık sunar.

Siz de farklı özelliklerde ve boyutlardaki Mikro Elyaf Yorgan ürünlerimizi keşfederek, ince ve yumuşak uyku deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.