sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
%10
PENELOPE BEDROOM

Cool Down Isı Dengeleyici Kaz Tüyü Yorgan Tek Kişilik

Ürün Kodu : PN19YYOR0007
1 Yorum
2.605,56 TL
2.345,00 TL
%100

Pamuk Kumaş

%90 Gıdık Tüyü Dolgu

%10 Sırt Tüyü Dolgu

%100 Liyocel Outlast® Kumaş

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • Cool Down Isı Dengeleyici ve Yumuşak Kaz Tüyü Yorgan 155x215

  Penelope Bedroom uyku ürünlerinde bulunan yorgan çeşitleri, birbirinden farklı ağırlık, kalınlık ve ısıtma özellikleri ile benzersiz bir uyku konforu sunar.
  Yorganın bir yüzü lisanslı ve ısı dengeleyici Outlast Lyons Xelerate kumaşla kaplıdır. Bu kumaş uyku esnasında ısı değişimlerini fark eder ve dengeler böylece size her zaman kontrollü ısıda bir uyku ortamı sağlar. Dört mevsim için idealdir.
  İç dolgusu higroskopik özelliklere sahip en doğal, en sağlıklı en yumuşak ve en hafif dolgu malzemesi olan Class 1 kalitede %90 gıdık kaz tüyüdür. Higroskopi” özelliği sayesinde kaz tüyü ürünler ısı ve nem dengeleyicidir. Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır. Sizi asla ıslak ve terli hissettirmez. Outlast kumaş ve kaz tüyünün mükemmel bileşimi ile size en konforlu ve lüks uyku ortamını sunar. Ürün tamamen down proof - tüy geçirmeyen NOMİTE lisanslı pamuk kumaş ile kaplıdır.

  KAZ TÜYÜNÜN ÖZELLİKLERİ:
  Kaz tüyü bilinen en sağlıklı, uzun ömürlü ve benzersiz konforlu dolgu malzemesidir .
  Higroskopi” özelliğine sahiptir. Isı ve nem dengeleyicidir.Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.
  En hafif aynı zamanda en güçlü ısı yalıtımı sağlayan dolgu maddesidir.Doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşaktır.
  Kaz tüylerinin gıdık tüyü ve sırt tüyü olarak 2 şekli vardır: Gıdık tüyü dolgu malzemesi olarak güçlü bir ısı yalıtımı sağlarken ürüne hacim ve dolgunluk kazandırır. Sırt tüyü ise içinde bulunduğu ürüne dayanıklı bir kabarıklık sağlar. Yastıklarda sırt tüyü özellikle başın ağırlığını desteklemek ve yatar pozisyonda başın yastığa gömülerek destek almamasını engellemek için belli oranlarda kullanılır. Yorganda ise gıdık tüyü TOG (ısıtma) ayarını sağlarken sırt tüyü yorganın beğeniye göre ağırlığını ayarlar.
  Kaz tüyü ürünler sonrasında kurutma makinesinde çamaşır topu ile kurutulmak koşuluyla çamaşır makinesinde 30C'de yıkanabilir.

  OUTLAST TEKNOLOJİSİ
  Cildiniz uyku esnasında sıcaklık değişimlerine maruz kalır.
  Bedeniniz fazla ısıyı doğal yollarla ortama bırakır ve kendini serinletmek için terler.
  Outlast teknolojisi patentli “Thermocules” ile bu ısıyı hapseder.
  Siz serinlemeye başladığınızda hapsedilen ısı bedene geri verilir ve ideal uyku için bir konfor bölgesi elde edilir.

  Sıcaklık : 6,5 TOG Serin
  Dolgu malzemesi : Class 1 %90 gıdık kaz tüyü ve %10 sırt kaz tüyü -120 gr/m² dolgu
  Kumaş : Lisanslı Outlast® Lyons Xelerate kumaş ve %100 pamuk tüy geçirmez kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 400 gr, 195x215 cm, 503 gr, 220x240 cm, 634 gr
  %100 Pamuk Kumaş
  %90 Gıdık Tüyü Dolgu
  %10 Sırt Tüyü Dolgu
  %100 Liyocel Outlast® Kumaş
 • Bütün Penelope Bedroom kaz tüyü ürünleri, sonrasında kurutma makinesinde kurutma topları ile kurutulabileceği durumlarda 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilir. Aksi takdirde aynı işlemin kuru temizlemecide yapılması gereklidir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.