sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE

Wolly Çamaşır Kurutma Topu 3 lü

Ürün Kodu : PN16KTEK0006EKR
10 Yorum
395,00 TL
 • Ürün Özellikleri

 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (10)
 • Wolly Çamaşır Kurutma Topu

  Kurutma makinesinde kullanılır.

  Kurutma süresini kısaltır.  

  Enerji ve para tasarrufu sağlar.

  Çamaşırları yumuşatır.

  Kırışıklıkları azaltır.

  Ütülemeyi kolaylaştırır.

  Elektriklenmeyi azaltır.

  %100 Doğal Yün
 • Wolly Kurutma Topu Nasıl Kullanır?

  Makinenize çamaşırları koyduktan sonra kurutma toplarını yerleştirin ve makinenizi çalıştırın. Normal kapasiteli kurutma makineniz için 3 adet Wolly Kurutma topunu beraber kullanmanız önerilir.  Yüksek kapasiteler için maksimum 6 topa kadar kullanabilirsiniz.

  Wolly, kurutma süresince makinedeki ıslak çamaşırları birbirinden ayırır ve nemi önleyip ısının etkili bir şekilde dağılmasını sağlar. Kurutma makinesine atılabilen tüm kumaşlar için kullanımı uygundur. Dilerseniz kurutma makinesine yerleştirmeden önce doğal esanslı birkaç damla yağı, güzel koku yayması için direkt olarak toplara uygulayabilirsiniz.


  Zamanla toplarda tüylenme olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda topları ince çoraplar içine yerleştirip deterjanla makinede yıkamanız ve sonrasında çoraplardan çıkarıp yüksek ısıda kurutmanız tavsiye edilir. Topları kendi bez çantasında muhafaza ederbilirsiniz. 1000 defaya kadar kullanılma
 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.