sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Palia Deluxe Soft Fiber Pillow 50x70

Product Code : PN20KYAS0007BEY
0 Yorum
795.00 TL

Sırtüstü Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%100 Mikroelyaf Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Palia Deluxe Soft Elyaf Yastık

  Penelope Bedroom Palia Deluxe Soft Elyaf Yastık, kaliteli bir uyku için ideal bir seçimdir. Yumuşak ve hafif dolgu maddesi, baş ve boyun bölgesinde maksimum rahatlık sağlar. Üstelik hijyenik yapısı sayesinde sağlıklı bir uyku deneyimi sunar.

  Palia Deluxe Soft Elyaf yastık, %100 mikro elyaf dolgu malzemesi kullanılarak üretilmiştir. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde yastık, terlemeyi önler ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu da gece boyunca rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

  Yastık kılıfı, %100 pamuk kumaştan yapılmıştır. Pamuk, doğal bir malzeme olduğu için cildinize temas ettiğinde yumuşak bir his verir ve terlemeyi azaltır. Ayrıca kolay yıkanabilir özelliği sayesinde yastık kılıfınızı sık sık yıkayabilir ve hijyenik bir uyku ortamı yaratabilirsiniz.

  Palia Deluxe Soft Elyaf Yastık 50x70 cm boyutundadır, sırt üstü yatış biçimi için özel olarak tasarlanmıştır. Baş ve boyun bölgesini doğru şekilde destekler ve uyku sırasında oluşabilecek ağrıları azaltır. Bu sayede daha rahat bir uyku uyuyabilir ve güne dinç bir şekilde başlayabilirsiniz.

  Penelope Bedroom’un Palia Deluxe Soft Elyaf yastığı, kaliteli bir uyku deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Yumuşak ve hafif yapısı, hijyenik dolgu maddesi ve pamuk kumaşı ile baş ve boyun bölgesinde maksimum rahatlık sağlar. Siz de hemen satın alarak rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.Sağlıklı uyku için doğru tercih Palia Deluxe Soft Elyaf yastık ile sizleri bekliyor.


  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Mikroelyaf.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 700 gr
 • Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır.  Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.