sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Palia Deluxe Firm Fiber Pillow 50x70+2.5

Product Code : PN20KYAS0009BEY
0 Yorum
995.00 TL

Yan Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%100 Mikroelyaf Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Palia Deluxe Firm Elyaf Yastık – Mükemmel Bir Uyku Deneyimi

  Palia Deluxe Firm Elyaf Yastık, mükemmel uyku deneyimi sunan bir yastıktır. Bu yastık, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve her türlü uyku pozisyonuna uyum sağlar. Rahat ve destekleyici yapısıyla uyurken maksimum konforu yaşamanızı sağlar.

  Bu yastığın en belirgin özelliklerinden biri hafif olmasıdır. Yumuşak dolgu malzemesi, baş ve boyun bölgesine rahat bir destek sağlar ve uyku sırasında mükemmel bir konfor sunar. Yumuşak dokusu, uyandığınızda dinlenmiş hissetmenizi sağlar.

  Palia Deluxe Firm Elyaf Yastık aynı zamanda hijyeniktir. Özel dolgu malzemesi sayesinde yastığınızı her zaman temiz ve taze tutabilirsiniz. Yıkanabilir özelliği sayesinde kolayca temizlenebilir ve hijyenik bir uyku ortamı sağlar.

  Bu yastık, yan yatış biçimi için idealdir. Yan yatarken başınızı ve boynunuzu mükemmel şekilde destekler, uyurken doğru bir uyku pozisyonu sağlar. %100 mikroelyaf dolgu malzemesi, uzun süreli kullanımda bile şeklini korur ve yastığın sıkışmasını önler. %100 pamuk kumaş ise yumuşak bir dokunuş hissi sunar.

  Palia Deluxe Firm Elyaf Yastık, kaliteli, rahat ve hijyenik bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu yastık, uyku sırasında size rahatlık ve destek sağlayarak günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Hafif yapısı ve kolay yıkanabilir özelliği ile uzun ömürlü bir yatak arkadaşıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen Palia Deluxe Firm Elyaf Yastık, uyku deneyiminizi mükemmelleştirecek bir seçimdir.


  Yatış Biçimi : Yan yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Mikroelyaf.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 50x70 cm, 1100 gr
 • Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır.  Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.