sadsad x
asdasd

ÇOCUK TEKSTİL

Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

ÇOCUK TEKSTİL

Sağlıklı Bebek Yastık Modelleri  ve En Doğal Bebek Yorganları

Petite Penelope, bebek ve çocuk gelişimini hassasiyetle destekleyen, sağlıklı ve kaliteli uykudaki uzmanlığımızın en özel emeğidir. Uykunun en saf halini korumak için kaliteli ve kesintisiz uyku ortamına özel seçilen, doğal dolgulu bebek yastık modelleri ile nefes alma özelliğine sahip antialerjik bebek yorganı, bebeğinizin uyku bölünmelerini engelleyen sağlıklı bebek yastık modelleri ile tatlı uykular sunar.

Hijyenik Bebek Yastığı

Doğal dolgulara sahip bebek yastık modelleri; kaz tüyü, yün, bambu ürün özelliği nedeniyle hijyenik bebek yastığı özelliklidir. Çocuk bebek yorganı koleksiyonları ile bebeğinizin daha sağlıklı bir uyku konforuna sahip olması için özel olarak tasarlanıyor. Doğal bebek yastıkları, sertliği, yüksekliği, dolgu miktarı ve anti alerjik bebek yastığı özelliği ile büyüme hormonları ve kas gelişimine destek verecek şekilde hassas terazilerde hazırlanmıştır.

Anti Mayt Bebek Ürünleri

Bebek uyku seti ve bebek ev tekstili ürünlerimiz, farklı dolgu malzemelerinden oluşan her annenin aradığı özellik olan antimayt bebek ürünleri ile bebek alışverişlerinizin kısıtlı zamanında size ürün seçmenizde kolaylık sağlıyor. Organik, terletmeyen, mantar ve toz akarı yaşamına izin vermeyen hijyenik bebek yorganı ürün özellikleriyle gerekli hijyen koşullarını maksimum düzeyde karşılayan antimayt bebek yastığı ve alez çeşitleri, çocuk uyku seti ve çocuk ev tekstili bebeğinizin sağlıklı ve doğal bir şekilde büyümesini sağlar. Çünkü bebekler yumuşak bebek yastığı ile uyurken büyürler. Petite Penelope bebek antimayt bebek ürünleri, bebeğinizin mutluluğu ve rahatı için gönül rahatlığı ile tercih edilir. Annelerin tercih ettikleri en doğal sağlıklı ve kaliteli bebek yorganları, kaz tüyünün dünyanın en yumuşak bebek yorganları özelliği ile doğal ve sağlıklı Petite Penelope koleksiyonunda bulunuyor.

Antialerjik Bebek Yorganı

Kaz tüyünün higroskopi özelliği gece vücudun terini emer ve gündüz bu nemi havaya geri püskürtür. Bu özelliği antialerjik bebek yorganı arayan anneler için idealdir. Bakteri barındırmadığı için koku yapmaz, hijyeniktir. Uyku ortamının sıcaklığına uygun seçilmiş kaz tüyü ürünler, hava geçirgenliği sayesinde terlemeye sebep olmaz. Özellikle kış aylarında, bebeğinize anne kucağında uykular yaşatacak en sıcak bebek yorganı Gold, aynı zamanda bakteri önleyici bebek yorganı olarak bulutların üstünde hissettiren en hafif bebek yorganı olma özelliğine sahiptir.

Terletmeyen Bebek Yorganı

Petite Penelope ürünlerinde özenle kullanmış olduğumuz doğal dolgu malzemeleri terletmeyen bebek yorganı özelliği ile bebeğinizin her mevsim vücut ısısını düzenliyor. Terleme önleyici bebek yorganı bambu özellikli  doğal dolgulu bebek yorganı koleksiyonumuzda sağlıklı bir uyku ortamı sunar

Sağlıklı Bebek Yorganı

Rahatlıkla kullanabileceğiniz dört mevsim bebek yorganı Wolly Pure ile çocukluğunuzun güzel izlerini bugüne taşıyabilirsiniz. Woolmark sertifikalı saf yeni İngiliz yünü ile üretilen Wooly Pure, bebeğiniz için en sağlıklı  bebek yorganı seçeneklerinde yer alır. Annelerin bebekleri için alışverişlerinde tercih ettikleri en sağlıklı antimayt bebek yorganı ve doğal kaliteli bebek yorganları şimdi Petite Penelope koleksiyonunda. Üstelik yıkanabilir bebek yorganları ve yıkanabilir bebek yastıkları olarak annelere kolaylık sağlıyor.

Tüm ürünlerimizin %100  pamuk özelliğine sahip  olması tüm malzemelerinin doğal olmasındaki hassasiyetimizdendir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.