sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Celia Fine Pillow

Product Code : PN19YYAS0005
0 Yorum
1,645.00 TL
 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Celia Fine Yastık - Sağlıklı ve Kaliteli Uykunun Mükemmel Eşlikçisi

  Celia fine yastık, Penelope uyku koleksiyonunun en özel ürünlerinden biridir. Bu harika yastık, TENCEL™ Home selüloz elyaflar kullanılarak üretilmiştir ve doğanın nazik ruhunu evinize taşırken uzun süreli konfor sağlar. TENCEL™ Home tekstil ürünleri, size kalıcı doğal konfor ve saf yaşam ortamları sunar. Yumuşak dokunuş hissi veren ™ Lyocell elyaflar, uykunuzun ve ev hayatınızın kalitesini artırır. TENCEL™ markalı Lyocell elyaflar, sertifikalı ve kontrollü sürdürülebilir ağaç kaynaklarından kapalı döngü üretim süreciyle üretilir. Bu yüzden, çevreye duyarlılık gösterirken konforunuzu da düşünür.

  Celia fine yastık, kendine özgü dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle diğer yastıklardan ayrılır. Özellikle yan yatmayı tercih edenler için idealdir. Yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla sağlıklı ve kaliteli bir uyku sunar. Ayrıca, yastığın nefes alabilen yapısı sayesinde nem ve ısı dengesini düzenler, cildin nem dengesini korur ve bakteri gelişimine olanak sağlamaz. Hassas ciltler için de uygundur.

  Celia fine yastığın ebatları 50x70 cm'dir ve 750 gram ağırlığındadır. Dolgu malzemesi olarak %50 TENCEL™ Lyocell ve %50 polyester kullanılmıştır. Kumaşı ise %45 TENCEL™ Lyocell ve %55 pamuktan oluşur. Bu özel malzemeler, yastığın pürüzsüz ve yumuşak tuşesini sağlarken, uyku konforunu artırmaya da yardımcı olur.

  Sağlıklı bir uyku için doğru yastık seçimi büyük önem taşır. Celia fine yastık, sırtüstü ve yan yatış biçimi için idealdir. Size mükemmel bir uyku deneyimi sunarken, vücut ısı düzenlemenize yardımcı olur ve gece boyunca serin ve kuru kalmanızı sağlar. Siz de Celia fine yastığı deneyerek rahat ve huzurlu bir uyku deneyimine adım atabilirsiniz.

  __________________________________________________________

  Sürdürülebilir Üretim

  TENCEL™ elyafları, sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan hasat edilen doğal ağaç ham maddesinden elde edilir. Düşük kaynak kullanımının yanı sıra en aza indirilmiş su kirliliği ve emisyonları ile çevreye duyarlı bir süreçle üretilirler.

  Uyku Konforuna Katkıda Bulunur

  TENCEL™ Lyocell elyafları teri hızlı bir şekilde emerek kesintisiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Böylece, uyku konforuna katkıda bulunan önemli faktörlerden biri olan uyku ortamınızın kuru kalmasını sağlar.

  Cildinize Hassas Bir Dokunuş

  TENCEL™ Lyocell elyafların pürüzsüz yüzeyi sayesinde cildiniz daha az sürtünür. Bu sayede cildinizin kırışması ve sivilce oluşturması riskini azaltır. Buna ek olarak, vücutta oluşan nemi hızlı emmesi sayesinde bakteri oluşumunu yavaşlatır ve serinlik hissi verir. Bu da onu hassas ciltler için mükemmel kılar. Ayrıca yıkama sonrası yüzeyi sertleşmez ve uzun yıllar aynı şekilde kullanılabilir.

  Bakteri Üremesi İçin Elverişsiz

  TENCEL™ Lyocell elyafları bakteri üremesi için daha az elverişli bir ortam sağlayarak daha iyi hijyenik nitelikler sunar.

 • Yıkama Talimatı

  Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ürünün parlaklığı ve yumuşaklığını korumak için ürün ütülenmemelidir. Ağartıcı kesinlikle kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.