sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Celia Fine Pillow

Product Code : PN19YYAS0005
0 Yorum
883.33 TL
795.00 TL
 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Celia Fine Yastık 50x70
  Celia fine yastık, Penelope uyku koleksiyonun en özel ürünlerindendir.

  TENCEL™ Home selüloz elyaflar, doğanın nazik ruhunu evinize getirerek uzun süre kalıcı konfora sahip bir sığınak yaratır. TENCEL™ Home tekstil ürünleri, size kalıcı doğal konfor ve saf yaşam ortamları sunar. Doğal yumuşak bir tuşe ve nazik bir dokunuş hissi veren TENCEL™ Lyocell elyaflar, uykunuzun ve ev hayatınızın kalitesini arttırır. TENCEL™ markalı Lyocell elyaflar, sertifikalı ve kontrollü sürdürülebilir ağaç kaynaklarından kapalı döngü üretim süreciyle üretilir. Pamuk gibi diğer yorgan dolgu malzemeleriyle kıyaslandığında, TENCEL™ Lyocell selüloz elyafların pürüzsüz yüzeyi, nemi daha verimli bir şekilde emer. Bu, vücudun doğal ısı düzenleme özelliğini destekleyerek, hoş bir serinlik ve kuruluk hissiyle rahat bir gece uykusu çekmenize yardımcı olur.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope uyku ürünlerinde bulunan her yastık, kendine özel dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle farklılaşmaktadır

  Celia fine yastık, uykuya geçiş esnasında yan yatmayı tercih edenler için pürüzsüz ve yumuşak dokusu ile sağlıklı ve kaliteli uykunuzda size eşlik edecektir.

  Ürün içeriği: 1 adet Celia Fine Yastık 50x70

  TENCEL™ Lyocell doğal olarak iyi hissettirir:

  Nem yönetimi sağlar.
  Nefes alabilir ve kuru kalır.
  Vücut ısı dengesini düzenler.
  Cildin nem dengesini korur.
  Hassas ciltler için uygundur.
  Pürüzsüz ve yumuşak tuşelidir.
  Bakteri gelişimine olanak sağlamaz.
  Uyku konforunu arttırmaya yardımcı olur.

  Yatış Biçimi:Sırtüstü ve Yan yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu Malzemesi:%50 TENCEL™ Lyocell, %50 Polyester
  Kumaş:%45 TENCEL™ Lyocell, %55 Pamuk kumaş
  Ebat ve Gramaj:50x70 cm, 750 gr
 • Yıkama Talimatı

  Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ürünün parlaklığı ve yumuşaklığını korumak için ürün ütülenmemelidir. Ağartıcı kesinlikle kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.