sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Celia Fine Duvet King 220x240 cm

Product Code : PN19YYOR0012
0 Yorum
5,245.00 TL
 • Features

 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Battal Boy Celia Fine Yorgan  - Serin ve Doğal Uyku Konforu

  Battal Boy Celia Fine Yorgan, doğal lenzing tencel ve okaliptus ağacı özü içeren bir yorgan olup, pürüzsüz, nefes alabilen ve nem emen yapısıyla serin ve rahat bir uyku deneyimi sunar. İlkbahar ve yaz aylarında kullanım için ideal olan yorgan, terlemeyi önleyen anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve vücut ısı dengesini korur.

  Cildin nem dengesini de düzenleyen Celia Fine Yorgan, uyku konforunu arttırmaya yardımcı olur. Yumuşak ve ipeksi dokusuyla kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan yorgan, serinletici etkisiyle sıcak yaz gecelerinde bile konforlu bir uyku sunar.

  Battal Boy Celia Fine Yorgan, 792 gr ağırlığındadır ve geniş bir yatakta kullanıma uygun olan 220x240 cm boyutlarına sahiptir. Hafif olmasının yanında temizliği de doğaldır. Doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olan yorgan, sağlıklı bir uyku deneyimi sunar.

  Battal Boy Celia Fine Yorgan, sıcak yaz ve bahar mevsimlerinde serin, rahat bir uyku arayanlar için ideal bir seçimdir. Siz de doğal ve rahat bir uyku deneyimi için Battal Boy Celia Fine Yorgan'ı tercih edebilirsiniz.

  Sıcaklık : Serin.
  Dolgu malzemesi : %50 TENCEL™ Lyocell, %50 Polyester
  Kumaş : %45 TENCEL™ Lyocell, %55 Pamuk kumaş
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 500 gr, 195x215 cm, 629 gr, 220x240 cm, 792 gr

  Sürdürülebilir Üretim

  TENCEL™ elyafları, sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan hasat edilen doğal ağaç ham maddesinden elde edilir. Düşük kaynak kullanımının yanı sıra en aza indirilmiş su kirliliği ve emisyonları ile çevreye duyarlı bir süreçle üretilirler.

  Uyku Konforuna Katkıda Bulunur

  TENCEL™ Lyocell elyafları teri hızlı bir şekilde emerek kesintisiz bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Böylece, uyku konforuna katkıda bulunan önemli faktörlerden biri olan uyku ortamınızın kuru kalmasını sağlar.

  Cildinize Hassas Bir Dokunuş

  TENCEL™ Lyocell elyafların pürüzsüz yüzeyi sayesinde cildiniz daha az sürtünür. Bu sayede cildinizin kırışması ve sivilce oluşturması riskini azaltır. Buna ek olarak, vücutta oluşan nemi hızlı emmesi sayesinde bakteri oluşumunu yavaşlatır ve serinlik hissi verir. Bu da onu hassas ciltler için mükemmel kılar. Ayrıca yıkama sonrası yüzeyi sertleşmez ve uzun yıllar aynı şekilde kullanılabilir.

  Bakteri Üremesi İçin Elverişsiz

  TENCEL™ Lyocell elyafları bakteri üremesi için daha az elverişli bir ortam sağlayarak daha iyi hijyenik nitelikler sunar.

 • Yıkama Talimatı

  Su ile yıkama seçeneğinde ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ürünün parlaklığı ve yumuşaklığını korumak için ürün ütülenmemelidir. Ağartıcı kesinlikle kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.