popup_sonbahar.jpg (36 KB)
%50 indirimli
HIZLI
GÖNDERİ
UNICO

Unico Lateks Destekli Kaz Tüyü Yastık

Ürün Kodu : PN16YYAS00020BEY
989,50 TL
494,75 TL
Doğal, sağlıklı, çift taraflı kullanılabilen, çok fonksiyonel, kaz tüyü ile uyku konforunu artıran, lateks destekli ortopedik yastık.
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Unico Lateks Destekli Kaz Tüyü Yastık

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel medikal yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

  Penelope uyku ürünleri koleksiyonundan Unico Lateks Destekli Kaz Tüyü Yastık; Lateksin doğal yapısı ile desteklenen, çift tarafı kullanılabilen çok fonksiyonel, kaz tüyü ile uyku konforunu arttıran, lateks ortopedik yastık çeşididir.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope uyku ürünlerinde bulunan her yastık, kendine özel dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle farklılaşmaktadır.

  Unico Lateks Kaz Tüyü Yastık; uykuya geçiş esnasında yüz üstü, sırt üstü ve yan yatmayı tercih edenler için değişen dolgu oranları ile alternatif kullanım seçeneği sunarak boyun bölgesini ihtiyacına göre destekleyen lateks yastık konforunu yaşatır.

  CLASS I

  UNICO farklı gıdık tüyü oranları sayesinde çift taraflı kullanılabilirken kullanıcının isteği doğrultusunda 3 farklı yastık olarak tüm yatış şekillerine uyarlanabilmektedir.

  Yüz üstü yatıyorsanız; UNICO’nun içinde yer alan Lateks yastığı çıkarıp, sadece kaz tüyünden oluşan alçak bir yastık olarak yüz üstü yatış için uygun bir yastık olarak kullanılabilir.

  Sırt üstü yatıyorsanız; UNİCO’nun içinde yer alan delikli lateks yastığı yeni bir kılıfa geçirerek ikinci bir yastık olarak sırt üstü yatış için uygun bir yastık olarak kullanılabilir.

  Yan yatıyorsanız; UNICO mükemmel tasarımı ile iç kısmında yer alan delikli lateks üzerine kaplanan kaz tüyü konforu ile yan yatış için uygun, dolgun, doğal ve ortopedik bir yastık olarak kullanılabilir.

   

  Yatış Biçimi : Yüz üstü, sırt üstü ve yan yatış biçimleri için ideal yastık
  Dolgu malzemesi : %100 Gıdık Tüyü, %100 Delikli Lateks.
  Kumaş : %100 pamuk kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 47x67x5 cm, Dış Dolgu Ağırlığı: 310 gr
  Yüz Üstü
  Sırt Üstü
  Yan Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Gıdık Tüyü Dolgu
  Lateks Dolgu
  Ürün Etiketleri
 • Kaz Tüyü Ürünler Yıkama Talimatı

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
  • Lateks

  • Verilen siparişler 3 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.Stoklu ürünlerde saat 15:00' e kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.