pop-up.jpg (40 KB)
Hızlı Gönderi
%50
TWINNIA

Twinnia Yorgan Tek Kişilik

Ürün Kodu : PN17YIND0009BEY
0 Yorum
Ebat
699,00 TL
349,50 TL

%100 Pamuk Kumaş

%100 Mikroelyaf Dolgu

%60 Gıdık Tüyü Dolgu

%40 Sırt Tüyü Dolgu

 • Ürün Özellikleri
 • Yıkama Talimatları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Etiketleri

  Twinnia Yorgan Tek Kişilik

  Penelope uyku ürünlerinde bulunan yorgan  çeşitleri, birbirinden farklı ısı özelliğine sahip  yorgan modelleri ile benzersiz bir uyku konforu sunuyor.

  Twinnia tek kişilik kaz tüyü ve mikro elyaf yorgan modelinde, hem kışlık hem de baharlık-yazlık  çıtçıtlı kullanım alternatifi ile farklı ısı özelliğine sahip  iki yorgan bir aradadır.

  Penelope Twinnia tek kişilik yorgan modelleri sahip olduğu  çıtçıtlı yapısıyla  kullanıcısına kışlık yorgan ve mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri yazlık yorgan ile  orta ılıklığa sahip uyku keyfi sağlıyor.

  Çift katlı çıtçıtlı yorganın bir katında en doğal, en sağlıklı ve en yumuşak dolgu malzemesi olan kaz tüyü kullanılmıştır.  Ortamda bulunan fazla nemi emen, kullanılmadığında geri bırakan  “ Higroskopi” özelliği ile benzeri olmayan ısı ve nem dengeleyicidir.

  Diğer katında ise mikro elyafın mükemmel yumuşaklığı ve konforu her katında  % 100 pamuk kumaş ile kaplıdır

  Penelope  uyku ürünlerinde dolgu malzemesi ve yapısına göre ısıtma dereceleri farklı, vücut ısınıza özel en doğru yorganı  seçerek uyku kalitenizi arttırabilirsiniz.

  Sağlıklı ve kaliteli uyku ile hemen şimdi  tanışmanız için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz…  Sıcaklık : Sıcak, Orta/Ilık
  Dolgu Malzemesi : Ön Yüz, %100 kaz tüyü dolgudur. %60 Gıdık, %40 Sırt tüyü
  Dolgu Malzemesi : Arka Yüz, %100 Mikroelyaf dolgudur.
  Kumaş : %100 Pamuk
  Ebat ve Gramaj : 155x215 cm, 1080 gr
  %100 Pamuk Kumaş
  %100 Mikroelyaf Dolgu
  %60 Gıdık Tüyü Dolgu
  %40 Sırt Tüyü Dolgu
 • Yıkama Talimatı

  Twinnia Yorgan, kaz tüyü dolgulu yüzeyi içindir.

  • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  • Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  • Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  • Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  • Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar
  • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.