Anti Alerjik Yastık Seti

Thermoclean Yastık & Nomite Yastık Alezi

Ürün Kodu : PN20KSET0007BEY
600,00 TL
420,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Anti Alerjik Yastık Seti

  Thermoclean Yastık & Nomite Yastık Alezi


  Thermolite® Clean yastık ve yorgan üzerinde mantar üremesine ve toz akarı yaşamasına izin vermez. Hastalıklara neden olan bazı bakterilerin üremesini de engeller. Ayrıca, Nomite yastık alezi sayesinde de alerjiyi sizden uzak tutar.
  Yatağımızda kepek ve ter gibi birçok şey bıraktığımızdan yatak çarşaf ve yastık kılıfımızı sıklıkla yıkamamız gerekir. Thermolite Clean yastık ve yorgan 60°C’ye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir ve kolayca kurur. Kurutma makinesinde de kurutulabilir. Yıkandığı halde anti mantar ve anti toz akarı özelliklerini yitirmez.
  Lisanslı Thermolite® Clean yastık, yorgan ve alez içindeki özel HCS (silikonize, delikli ) dolgu elyafı yumuşak, hafif, havadar ve sıcak tutan bir dolgu maddesidir.
  Dolgu maddesi lisanslı %100 Thermolite® Clean mikroelyaftır.

  Set İçeriği:

  Nomite Yastık Alezi (1 Paket-2 adet)

  Thermoclean Anti-Mayt Yastık 50x70 1 adet


 • Nomite Yastık Alezi
  Ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

  Thermoclean Yastık
  Ürünün temizlenmesi gerektiğinde 2 seçenek mevcuttur. Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.
 • Verilen siparişler 5 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.