sadsad x
asdasd
PENELOPE BEDROOM

Dove Goose Pillow 70x70

Product Code : PN16YYAS00011BEY
0 Yorum
5,595.00 TL

Sırtüstü Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%70 Gıdık Tüyü Dolgu

%30 Sırt Tüyü Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Dove Kaz Tüyü Yastık 70x70: Doğal Uyku Deneyimi

  Her gün dinlenmiş ve yenilenmiş bir şekilde uyanmak için uyku dilini en iyi anlayan sağlıklı ve kaliteli yastık çeşitlerimizle tanışın. Penelope Bedroom Dove Kaz Tüyü Yastık, size özel koleksiyonumuzun en değerli ürünlerinden biridir. Bu yastıkla mükemmel bir uyku deneyimi yaşayacak, güne enerji dolu bir başlangıç yapacaksınız.

  Kaz tüyünün benzersiz özellikleri,Dove Kaz Tüyü yastığı diğerlerinden ayırır. Kaz tüyü, sağlıklı, uzun ömürlü ve mükemmel konforlu bir dolgu malzemesidir. Isı ve nem dengesini sağlama yeteneğiyle de bilinir. Nemi emer ve kullanılmadığında geri vererek ideal uyku ortamı yaratır.

  Dolgusu %70 oranında gıdık kaz tüyünden oluşan Dove Kaz Tüyü Yastık, size mükemmel bir denge sunar. Gıdık kaz tüyü, yastığa hacim ve yumuşaklık katarak rahat bir uyku sağlar. %30 oranında ise sırt kaz tüyü kullanılarak başınızın altında yeterli yüksekliği almasını ve sırt üstü uyuma pozisyonuna uygunluğu sağlanmıştır.

  Yastığın kumaşı %100 pamuktan üretilmiştir ve "down proof" özelliği taşıyan Nomite lisanslı kumaşla kaplanmıştır. Bu özellik sayesinde yastık içindeki tüylerin dışarı çıkmasını engellerken, ev tozu akarlarına (mite), bakterilere ve mantarlara da geçit vermez. Böylece hijyenik bir uyku ortamı sunar.

  Bu yastığın ebatları ise 70x70 cm'dir ve 1000 gr ağırlığındadır.Standart yastıklara daha geniş olması konforunu artırır. Mükemmel bir uyku deneyimi için tasarlanan bu yastık, doğal ve kaliteli malzemeleriyle size yüksek konforlu bir uyku vadeder.

   Dove Kaz Tüyü Yastık, özellikle sırt üstü uyuma biçimi için idealdir. Sırtınızı destekleyerek doğru uyku pozisyonunu sağlar ve boyun bölgesine rahatlık verir.

  Dove Kaz Tüyü Yastık 70x70, Penelope Bedroom olarak sizlere sunulan özel bir üründür. Sağlıklı uyku deneyiminiz için doğru seçim yapın ve her gece rahatlıkla uyuyun. Haydi, yepyeni bir uyku deneyimi için Dove Kaz Tüyü yastığına bugün sahip olun!

  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Class 1 kalitede kaz tüyü dolguludur.( %70 gıdık, %30 sırt tüyü.)
  Kumaş : %100 pamuk Nomite özellikli tüy geçirmez (down proof) kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 70x70 cm, 1000 gr
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %70 Gıdık Tüyü Dolgu
  %30 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda, mutlaka çamaşır topları ile ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.