sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

Dove Goose Pillow 70x70

Product Code : PN16YYAS00011BEY
0 Yorum
3,145.00 TL

Sırtüstü Yatış

%100 Pamuk Kumaş

%70 Gıdık Tüyü Dolgu

%30 Sırt Tüyü Dolgu

 • Features
 • Care Instructions
 • Payment Options
 • Delivery & Returns
 • Comments (0)
 • Dove Kaz Tüyü Yastık 70x70

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope Bedroom Dove kaz tüyü yastık Penelope yastık koleksiyonunun en değerli ürünlerinden biridir. Dolgusu %70 oranında Class 1 özellikli gıdık kaz tüyü barındırır. Gıdık kaz tüyü yastığa hacim ve yumuşaklık verir. %30 sırt kaz tüyü ise yatarken başın altında yükseklik yaratması ve sırt üstü yatışa uygun bir hal almasını sağlar. Yastığın kumaşı %100 pamuk tüy geçirmez "down proof" özellikli Nomite lisanslı kumaştır. Nomite lisanslı bu kumaş içeriğindeki tüyü dışarı çıkarmadığı gibi üzerinde ev tozu akarı (mite), bakteri ve mantar oluşumuna da izin vermez.

  Kaz Tüyünün Özellikleri:

  Kaz tüyü bilinen en sağlıklı, uzun ömürlü ve benzersiz konforlu dolgu malzemesidir .
  Higroskopi” özelliğine sahiptir. Isı ve nem dengeleyicidir.Ortamdaki nemi emer, kullanılmadığında geri bırakır.
  En hafif aynı zamanda en güçlü ısı yalıtımı sağlayan dolgu maddesidir.Doğal, hafif, sağlıklı ve yumuşaktır.
  Kaz tüylerinin gıdık tüyü ve sırt tüyü olarak 2 şekli vardır: Gıdık tüyü dolgu malzemesi olarak güçlü bir ısı yalıtımı sağlarken ürüne hacim ve dolgunluk kazandırır. Sırt tüyü ise içinde bulunduğu ürüne dayanıklı bir kabarıklık sağlar. Yastıklarda sırt tüyü özellikle başın ağırlığını desteklemek ve yatar pozisyonda başın yastığa gömülerek destek almamasını engellemek için belli oranlarda kullanılır. Yorganda ise gıdık tüyü TOG (ısıtma) ayarını sağlarken sırt tüyü yorganın beğeniye göre ağırlığını ayarlar.
  Kaz tüyü ürünler sonrasında kurutma makinesinde çamaşır topu ile kurutulmak koşuluyla çamaşır makinesinde 30C'de yıkanabilir. 

  Ürün içeriği: 1 adet Dove Kaz Tüyü Yastık 70x70

  Yatış Biçimi : Sırt üstü yatış biçimi için ideal yastık.
  Dolgu malzemesi : %100 Class 1 kalitede kaz tüyü dolguludur.( %70 gıdık, %30 sırt tüyü.)
  Kumaş : %100 pamuk Nomite özellikli tüy geçirmez (down proof) kumaş.
  Ebat ve Gramaj : 70x70 cm, 1000 gr
  Sırt Üstü Yatış
  %100 Pamuk Kumaş
  %70 Gıdık Tüyü Dolgu
  %30 Sırt Tüyü Dolgu
 • 30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda, mutlaka çamaşır topları ile ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır.
  Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanılabilir.
 • Orders are delivered to Yurtiçi Kargo within 2 working days. Orders placed on public holidays and weekends are prepared and delivered to cargo within 2 working days as of the beginning of the working day. When you receive your order from the cargo, be sure to open the package next to the cargo officer and see if it is damaged. If it is damaged, do not take delivery of the product and do not sign that you have received it. In this case; You want to get a report from the Shipping employees. Do not pick up the cargo, and give it back. Your new undamaged product will be delivered to you as soon as possible.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.