CURVED

Curved Visko Yastık

Ürün Kodu : PN16KYAS0009BEY
239,50 TL
179,63 TL
Vücut anatomisine en uygun, boyun ve ense boşluğunu destekleyen özel medikal yastık.
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Curved Visko Yastık

  Uyku dilini en iyi bildiğimiz, sağlıklı  ve kaliteli bir uykuya eşlik etmek için tasarlanan özel medikal yastık çeşitlerimiz ile her yeni güne yenilenmiş olarak uyanacaksınız.

  Penelope uyku ürünleri koleksiyonundan Curved Medikal Yastık;  Bambu – kumaş ile doğal serinlik hissi veren, boyun bölgesindeki terleme sorununu önlemeye yardımcı, boyun ve ense boşluğunu destekleyen  Curved  ortopedik yastık  çeşididir.

  Kişinin yatış şekline göre seçeceği doğru yastık seçimi, sağlıklı ve kaliteli uykuyu da beraberinde getirmektedir. Penelope uyku ürünlerinde bulunan her yastık, kendine özel dolgu malzemesi ve yatış biçimi özellikleriyle farklılaşmaktadır

  Curved visco yastık; uykuya geçiş esnasında sırt üstü ve yan yatmayı tercih edenler  için ideal uyku konforunu yaşatmakla birlikte sahip olduğu  serinlik hissi veren dokusu sayesinde tazelenmiş ferah bir uyku yaşatacaktır.

  Daha sağlıklı ve kaliteli sabahlara uyanacağınız medikal yastık koleksiyonumuzla tanışmak için  online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz...


  Curved Visko Yastık

  Ortopediktir.

  Serinlik ve ferahlık hissi verir.

  Viskoelastik dolgu ergonomik bir yapı oluşturur.

  Baş ve boyun bölgesinde oluşan terleme sorununu önlmeye yardımcı olur.

  Sadece kılıf yıkanabilir.


  Yatış Biçimi : Sırt üstü ve yan yatış biçimleri için ideal yastık
  Dolgu Malzemesi : %100 Viskoelastik
  Kumaş : %35 Bambu, %65 Mikroelyaf Kumaş
  Ebat ve Gramaj : 60x43x11 cm
  Sırt Üstü
  Yan Yatış
  %100 Viskoelastik Dolgu
  %35 Bambu Kumaş
  %65 Mikroelyaf Kumaş
 • Yıkama Talimatı

  Visko, ıslanması halinde yapısı bozulacağından su ile temas etmemelidir. Bu sebeple ürünün sadece kılıfı yıkanmalıdır. 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Visko malzemeye sıcak ütü kesinlikle dokundurulmamalıdır. Yıkanmış kılıf kurutma makinesinde kurutulabilir ve ilk ütü kuru temizleme. Ürün kuru temizlemeye uygundur.

 • Verilen siparişler 5 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.