sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
PENELOPE BEDROOM

New Burlington Yatak 160x200

Ürün Kodu : PN20KYTK0006BEY
1 Yorum
Ebat
9.890,00 TL
9.052,32 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (1)
 • PENELOPE BURLINGTON YATAK 160x200

  Keten doğallığında kesintisiz ve dengeli bir uyku...

  Vücut ağırlığınızı ideal şekilde destekleyen bu özel yay sistemi, uyku esnasında kesintisiz ve dengeli bir uyku sunar.

  Bel, boyun, sırt, baş ve diz bölgeniz desteklenirken, omurganızın S şeklini korumasına yardımcı olur. Dinlenmiş bir vücut ve sağlıklı bir uykuyu hayatınıza kazandırır. Pamuk keselere yerleştirilmiş yaylar “ Sleep Cool” özelliği ile benzerlerine göre % 28 daha fazla hava geçirgenliğine sahiptir. Pamuğun kendine özgü bu yalıtım sistemi yaylara rahat bir dokuda hava sirkülasyonu sağlar.

  Doğal dolgu malzemelerine sahip iç katmanlarında bulunan organik pamuk, kesintisiz uyku yaşayacağınız mükemmel bir denge oluşturur. Bu doğal katmanlar vücudunuza ekstra bir tazelenme ve enerji verir.

  EL EMEĞİ İLE DOĞA İÇ İÇE

  Bizim için sadece doğal dolgu malzemelerine sahip olmak bir yatağı benzersiz kılmaya yetmezdi. Uyku konforunuzun garantisi olan yay sistemi; yatağınızın kimliği ve mükemmelliğini ayrıcalıklı sunan en değerli materyaldir.

  Yüzyıllardır aynı gelenekte dünyanın en iyi yatak yaylarını üreten dünya lideri Leggett&Platt  firmasının Penelope için ürettiği 15 cm Nested Yaylar, el dikimi ile birleştirilen doğal pamuk keselerin içerisine yerleştirilmiştir. Geleneksel çelik işçiliğinin sağladığı güç ve yumuşaklık dengesiyle, sıradan yaylardan ayrışmaktadır. Yayların içine yerleştiği keselerin dahi pamuk olması bizim doğala olana tutkumuzdandır. Yayların pamuk keselerde kullanımı da yine bir ilktir.

  • Yatağın ana gövdesini oluşturan yaylar yatan kişiyi yer çekimine karşı destekleyerek neredeyse ağırlıksız hissi vermektedir.
  • Yaylardaki “Active Support” sistemi vücudun her hareketini hissetmekte ve ona karşı birebir destek sağlamaktadır.
  • Pamuk keseler “Sleep Cool” özelliği ile benzerlerinden %28 daha fazla hava geçirgenliğine sahiptir, sıcaklık ve nem oranını ideal seviyede tutar.
  • Çelik yaylar pamuk keseler içerisinde özgürdür. Bu özellik eşlerin hareketlerinin birbirlerini rahatsız etmesini engellenmektedir. Yay sisteminin mükemmelliği; sadece kullanılan yay sayısıyla değil yayların özellikleri ve dizilimine de bağlıdır.

  DOĞAL OLAN SADECE HİSSEDİLİR

  Bir ürünü kusursuzlukla sunabilmenin güveni en doğru ve en değerli malzemeleri seçmekten geçer. Her bir katmana özel seçilen doğal ve organik dolgu malzemeler, hassas terazilerden geçerek yataklarımızda yerini alır. Bu doğallığımızın ve kusursuzluğumuzun garantisidir.

  Organik Pamuk

  Kusursuzlukla sunduğumuz sağlıklı uykunun önemli bileşenlerinden biri de özel seçilmiş organik pamuktur. Pamuğun doğal ve sağlıklı dokusundan en yüksek faydayı sağlayacağınız bu özel organik pamuk oldukça hassas ve detaylı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Gece boyunca uyku konforunuzu koruyacak yüksek emici özelliği ve nefes alan doğal yapısı ile sizi nemden korur.

  Mükemmel Kumaşlar

  Doğal malzemeler ve yetenekli işçilikle üretilen el yapımı yataklarımız, özel dokunan doğal kumaş seçkisine sahiptir. Ketenin doğal dokusu, yatağınızla olan her temasınızda uykunuza eşlik ederken, vücudun hava almasını sağlayıp uyku sırasında oluşabilecek terleme durumunu önlemeye yardımcı olacaktır.

  Burlington Yatak modelleri, 30 cm yüksekliğindedir.
 • www.penelopebedroom.com internet sitemiz ve mağazalarımızdan alacağınız Yatak, Yatak Başlığı, Baza, Baza-Başlık Seti ve Koltuklarda İstanbul ve Kocaeli illerine kendi araçlarımız ile hafta içi teslimat yapılmakta olup, ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir. İstanbul ve Kocaeli il sınırları dışı teslimat ücretimiz 500 TL' dir. Baza, Başlık ve Baza-Başlık Setler siparişe özel üretildiğinden 1 ay üretim süresi bulunmaktadır. Teslimat günü için müşteri hizmetlerinden bilgi isteyiniz. Haftasonu, bayram ve özel günlerde teslimat yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.