Anti Alerjik Kaz Tüyü Yastık Seti

Bronze Kaz Tüyü Yastık & Nomite Yastık Alezi

Ürün Kodu : PN20KSET0005BEY
470,00 TL
329,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Kullanma Talimatı
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Anti Alerjik Kaz Tüyü Yastık Seti

  Bronze Kaz Tüyü Yastık & Nomite Yastık Alezi


  Kaz tüyünün konforunu korkusuzca yaşayın.

  Uyku sırasında sırt üstü yatanlar için baş ve boyun bölgesini destekler.

  Sağlıklı ve konforlu uyumanızı sağlar.

  Ayrıca, Nomite yastık aleziyle alerjiyi sizden uzak tutar.

  Set İçeriği:

  Nomite Yastık Alezi (1 Paket-2 adet)

  Bronze Kaz Tüyü Yastık 50x70 1 adet

 • Nomite Yastık Alezi
  Ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Kurutma makinesinde kurutulabilir.

  Bronze Kaz Tüyü Yastık
  30°C sıcaklıkta yıkanması tavsiye edilir. Kurutmada sorun çıkma olasılığı yüksek olduğundan kuru temizleme öncelikli tercih olarak önerilir. Evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka iyi bir kurutma makinasında hassas programda ve iyice kuruduğundan emin olacak şekilde kurutulmalıdır.
  Kaz tüyü yastıkların her gün yatağı toplarken karşılıklı kenarlarından kuvvetlice vurmak sureti ile havalandırılması ve kabartılması, yorganların haftada en az bir kere hafifçe ve her seferinde değişik kenarlarından tutarak silkelenip havalandırılması önemlidir. Bu sayede dolguyu gevşetmiş ve yeniden kabararak nemden arınmasını sağlamış oluruz.
  Ağartıcı kullanılmamalıdır.
  Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya seb
 • Verilen siparişler 5 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.