sadsad x
asdasd
Hızlı Gönderi
%10
PENELOPE BEDROOM

%100 El Yapımı Doğal Keçi Sütü Sabun

Ürün Kodu : PN20YSAB0001KEÇ
0 Yorum
76,67 TL
69,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve Kargo Ücreti
 • Yorumlar (0)
 • PENELOPE DOĞAL EL YAPIMI KEÇİ SÜTÜ SABUNU 120GR

  Cilt ve yüzdeki lekelerinin giderilmesinde kullanılır.

  Saç ve cilt bakımı için kullanılan iyi bir nemlendiricidir. Ayrıca cilt temizliği için kullanılır.


  Özgün tariflerimizde doğal baharat ve tahıllar, taze ve kurutulmuş bitkiler, organik bitkisel yağlar, sabun alkalisi ve su kullanılarak yapılmıştır.

  İçeriğinde bulunan yoğun doğal gliserin sayesinde cildinizi temizlerken nemlendirir.

  Gerçek El Yapımı

  Tamamen insan gücü ile sıfır bacasız, sıfır atıksız olarak üretilen sabunlarımız çok iyi bir çevre dostudur ve çocuklarımızın da kullanabilmesi için sabun boyası yerine kök boyası, endüstriyel gliserin yerine meyve gliserini kullanılmaktadır.

  El yapımı sabunlar  hazırlanırken her bir hammadde formülüne uygun oranlarda tek tek tartılır, karıştırılır.

  Sabunlaşıp kalıptan çıktıktan sonra da tek tek elde kesilir, kurutulur ve paketlenir. O nedenle sabunlarımızın hiç biri diğerine benzemez ve gramajlarda da ufak sapmalar olabilir.

  Sabunlarımızın üretim süreci kaliteden ödün vermemek için tamamen el işçiliğidir. Üretim esnasında kullanılan malzemeler tamamen sabuna dönüşmekte hiçbir atık meydana gelmemektedir.

 • Verilen siparişler 2 iş günü içerisinde Yurt İçi Kargoya teslim edilir. Resmi tatil ve hafta sonu verilen siparişler iş günü başlangıcı itibari ile 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya teslim edilir. Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.